Oferty Pracy

Zastanawiasz się czy praca w Perfect Quality Joanna Jurasz jest dla Ciebie? Zapewniamy bardzo dobre warunki oraz miłą atmosferę. Wyróżnia nas wysoki stopień profesjonalizmu, kompleksowe podejście do pracownika oraz szacunek dla czasu nam poświęcanego.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KLIENTÓW KLUCZOWYCH B2B

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów – branża producentów wyrobów budowlanych na terenie całej Polski,
  • Utrzymywanie doskonałych relacji biznesowych z Klientami,
  • Poszukiwanie nowych możliwości i kierunków rozwoju na powierzonym rynku.

Nasze oczekiwania:

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, handlowych i negocjacyjnych,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu przy pełnym wsparciu pracowników naszej firmy,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B,
  • Skuteczność i zaangażowanie w realizacji zakładanych celów.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie wynikające ze skuteczności wraz z gwarantowaną podstawą,
  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie,
  • Treningi i szkolenia biznesowe,
  • Nielimitowany czas pracy.

STAŻYSTA W DZIALE JAKOŚCI

Jeżeli:

- Jesteś studentem kierunków jakościowych,

- Chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze jakości w najlepszej firmie doradczej w Polsce,

- Nie boisz się wyzwań,

Prześlij zapytanie, zaprezentuj się, pokaż swoje mocne strony i oczekiwania

Osoby i firmy zainteresowane, zapraszamy do kontaktu: wspolpraca@perfectquality.pl

Dlaczego warto u nas pracować?

1. Mamy wieloletnie doświadczenie w obszarze jakości i zapewnienia zgodności wyrobów budowlanych,

2. Współpracujemy w kluczowymi markami w Polsce,

3. Ogromną wagę przykładamy do szkolenia kadr i procesu doskonalenia. Opracowaliśmy autorski program szkoleń dla Producentów wyrobów budowlanych, dzięki czemu możliwe jest pozyskanie kluczowej wiedzy z zakresu systemu ZKP i procesów produkcyjnych,

4. Lubimy pomagać i wspierać ciekawe inicjatywy w obszarze wyrobów budowlanych,

5. Naszą specjalnością są wyroby innowacyjne oparte o prawa patentowe,

6. Szanujemy czas przeznaczony dla nas i zapewniamy skuteczną współpracę,

Jeżeli to, co piszemy Państwa nie przekonuje, zapraszamy do kontaktu telefonicznego - tel. 889 779 455

konsultacje zakładowa kontrola produkcji