O Firmie

Perfect QualityW obecnych czasach wdrożenie systemu jakości w oparciu o normy ISO lub branżowe są istotnym czynnikiem zwiększenia konkurencyjności firm i stanowią wartość dodaną dla każdego przedsiębiorstwa. Firma Perfect Quality powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie Klientów na kompleksową obsługę w zakresie wdrażania, nadzoru i utrzymywania systemów jakości.

 

Posiadamy ponad 7-letnie doświadczenie we współpracy zarówno z mikroprzedsiębiorstwami, jak i zagranicznymi korporacjami, mającymi swoje przedstawicielstwa na terenie Polski.

 

Spośród konkurencji wyróżnia nas:

 

- duże doświadczenie branżowe - naszą kadrę doradczą stanowią Technolodzy, Kierownicy Działów, Trenerzy,

- szerokie zaplecze i kontakty w branży - współpracujemy z czołowymi Jednostkami Certyfikującymi w Polsce

- kompleksowość obsługi i indywidualne podejście do Klienta – projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy systemy jakości dostosowane do wielkości organizacji; organizujemy niezbędne badania (np. przy wprowadzeniu wyrobu budowlanego do obrotu), doradzamy w zakresie wyboru Jednostki Certyfikującej. Na zlecenie Klienta reprezentujemy firmę podczas audytu certyfikującego.

- szybkość działania – każdy projekt traktowany jest priorytetowo, dokonujemy wszelkich starań aby współpraca przebiegała na najwyższym poziomie.

- poufność danych – zapewniamy pełną dyskrecję i poszanowanie danych zapewniających przewagę konkurencyjną naszych Klientów (dostawcy i podwykonawcy, technologia, prawa patentowe, dane pracowników); przed rozpoczęciem współpracy podpisujemy umowę wraz z klauzulą poufności, która zachowuje ważność w trakcie współpracy, jak i po jej zakończeniu.

- jasne zasady działania – przygotowana dla Państwa oferta zawiera konkretne warunki i zakres współpracy, a także ceny bez ukrytych opłat.

 

Zapraszam Państwa do współpracy

Joanna Jurasz - Perfect Quality