KILKA SŁÓW WSTĘPU …

Szanowni Państwo,

Za namową Współpracowników i Klientów postanowiłam założyć blog o tematyce jakościowej z elementami zarządzania i podzielić się w przystępny sposób wiedzą z tego zakresu.

Jestem przekonana, że większość z Państwa zna następujące pojęcia: jakość, standaryzacja, norma czy identyfikacja. Towarzyszą nam one na co dzień w różnej postaci. Oczywiście, nie każdy zapytany wprost „Co to jest Zakładowa Kontrola Produkcji”, odpowie na to pytanie, ale prawie każdy spotkał się z charakterystycznym „znaczkiem CE” na wyrobach budowlanych.

Mogę również z dużą dozą pewności powiedzieć, że prawie w każdym gospodarstwie domowym stosujemy filozofię LEAN. Jak więc łatwo można zauważyć, wszystko, co nas otacza wiąże się z pojęciem jakości i zagadnienie to nie jest zarezerwowane jedynie dla wielkich, międzynarodowych koncernów.

„Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom Klientów”… i osób zainteresowanych tematem zamierzam publikować teksty w całości napisane przeze mnie lub interesujące artykuły i recenzje innych twórców, za ich zgodą oczywiście. Uzupełnieniem treści zawartych na blogu jest profil Facebook, na którym dość regularnie udostępniam, w mojej opinii wartościowe filmy.

Jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany nawiązaniem współpracy proszę o kontakt. Zakres mojej działalności znajduje się w zakładce oferta.
A tymczasem, życzę miłej lektury

Joanna Jurasz

Posted in Blog and tagged , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz